Strona główna » II runda FOLKRACE OPONEO CUP 2015 - wyniki

II runda FOLKRACE OPONEO CUP 2015 - wyniki

Za nami II runda zawodów rallycrossowych Folkrace Oponeo Cup 2015. Na toruńskim torze MotoPark ponownie dopisała frekwencja i mogliśmy obserwować rywalizację na wysokim poziomie.

Reprezentacja Oponeo Motorsport

Najliczniejszą reprezentajcę zespół Oponeo Motorsport i klub LKT "Wyczół" Gościeradz miały w klasie BMW E36. Swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentowali: Wojciech Topolewski, Dariusz Topolewski, Marcin Grochola, Krzysztof Tyma, Marcin Jagła i Filip Biesek. W Seicento Cup wystartował Marcin Bilski, a w klasie Open Arkadiusz Kocemba, Krzysztof Huss i ponownie Dariusz Topolewski. Poza klasami, w których wystartowali nasi zawodnicy była jeszcze klasa Open AWD. Jednym startującym zawodnikiem był tam Bogusław Bach, który zaprezentował się w Subaru Impreza STi.

ii runda folkrace oponeo cup 2015

Końcowe rozstrzygnięcia

W finałowym biegu klasy BMW E36 najlepsi byli Łukasz Sawicki, Dawid Struensee i Jerzy Bieńkowski. Dariusz Topolewski w finale zajął 5. miejsce. Biegu nie ukończył natomiast Marcin Grochola. W Seicento Cup na podium stanęli Mateusz Siłakowski, Marcin Bilski i Krzysztof Mencel. W klasie Open finał dla Marcina Wicika (Mazda RX8), Grzegorza Łazarewicza (Honda Civic) i Kamila Urbaczewskiego (BMW E36). Krzysztof Huss w Mazdzie RX8 zajął w finale 4. miejsce.

Szczegółowe wyniki biegów możesz zobaczyć tutaj.