Strona główna » III runda Folkrace Oponeo Cup 2015 - wyniki

III runda Folkrace Oponeo Cup 2015 - wyniki

Wczoraj odbyła się III runda rallycrossowego cyklu Folkrace Oponeo Vup 2015. Pomimo kapryśnej pogody rywalizacja stała na wysokim poziomie. Żaden z zawodników nie odpuszczał i do końca mogliśmy obserwować doskonałe ściganie na torze Oponeo MotoPark w Toruniu.

Zawodnicy tradycyjnie już rywalizowali w ramach czterech klas: Seicento Cup, BMW E36, Open AWD i Open.

W Seicento Cup podium biegu finałowego padło łupem Krzysztofa Mencela, Mateusza Siłakowskiego i Tomasza Strozika.

W BMW E36 wygrał Marcin Grochola przed Łukaszem Sawickim i Jerzym Bieńskowskim. Dariusz Topolewski z Oponeo Motorsport w biegu finałowym zajął wysokie 5. miejsce. W klasie tej jako reprezentanaci naszego zespołu wystartowali również Filip Biesek i Wojciech Topolewski.

W klasie Open z naszych zawodników doskonale zaprezentował się Arkadiusz Kocemba (Opel Astra GSI), który w finale stanął na 3. stopniu podium ustępując jedynie Grzegorzowi Łazarewiczowi (Honda Civic) i Marcinowi Wicikowi (Mazda RX8). W klasie Open AWD pokaz wyścigowej jazdy dał Bogusław Bach.

Szczegółwe wyniki wszystkich biegów znajdziesz tutaj.