Strona główna » Siatkarz Michał Ruciak został pilotem Gacka!

Siatkarz Michał Ruciak został pilotem Gacka!


Marcin Gagacki postanowił zaprosić do wspólnej jazdy przyjmującego bydgoskiej Łuczniczki - Michała Ruciaka. Siatkarz zasiadł na prawym fotelu Mitsubishi Lancera EVO IX RS i wcielił się w rolę pilota Gacka. Według naszego rajdowego mistrza poradził sobie nie najgorzej. Całość przejadzu została zarejestrowana przez kamery TVP Bydgoszcz i zaprezentowana w jednym z odcinków programu "Sektor Kibica". 

Skąd się wziął pomysł na taką akcję?

Siatkarz zbiera teraz polubienia na facebookowym profilu Sektoru Kibica. Będą się one liczyły w ostatecznym podsumowaniu konkursu o nazwie "Debiut". Jest to zabawa zorganizowana przez Sektor Kibica, w której goście programu próbują swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Tym razem były to rajdy. Sportowiec, który zbierze najwięcej "lajków" pod swoim występem zostanie zwycięzcą.

Przejazd Michała Ruciaka można obejrzeć również tutaj:

Michał Ruciak został pilotem rajdowym!

Przyjmujący Łuczniczka Bydgoszcz - Michał Ruciak zadebiutował jako pilot rajdowy załogi Oponeo Motorsport/ TVP Bydgoszcz/ LKT "Wyczół" Gościeradz! Siatkarz zbiera teraz lajki pod tym filmikiem aby wygrać w rankingu! Liczą się tylko lajki pod tym postem! Do dzieła!!!

Posted by Sektor Kibica on 22 listopada 2015

hd-wideo

See video