Strona główna » Udane rozpoczęcie sezonu dla OPONEO MOTORSPORT

Udane rozpoczęcie sezonu dla OPONEO MOTORSPORT

Za nami pierwsza tegoroczna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia 2016. Zawody zostały rozegrane w niedzielę 6 marca pod szyldem Oponeo Rally Cup. Partnerem imprezy byli firma OPONEO.PL i klub Oponeo Motorsport. W związku z tym na toruńskim torze „Poligon” pojawiło się kilku zawodników naszej drużyny. Niedzielne zawody pokazały, że od samego początku sezonu są oni w doskonałej formie. W klasyfikacji generalnej zwycięstwo odniósł Dariusz Topolewski (Mitsubishi Lancer), który wyprzedził Marcina Gagackiego (także Lancer). Rewelacyjne 5. miejsce na 42. sklasyfikowanych zawodników zajął Oskar Lubieński w Fordzie Fiesta. Arkadiusz Kocemba startujący BMW E36 w generalce zajął dobre 14. miejsce i 3. pozycję w swojej klasie. Barwy Oponeo reprezentowali także Filip Kosobucki z pilotem Maciejem Słomką.