Strona główna » Marcin Gagacki Mistrzem Polski w klasie N3!

Marcin Gagacki Mistrzem Polski w klasie N3!


Wielki sukces zespołu Oponeo Motorsport startującego w RSMP. Już dzisiaj wiemy, że Gacek zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie N3! Gratulujemy!

Główny rywal Marcina Gagackiego, Tomasz Ratajczyk nie pojawił się dzisiaj na Badaniu Kontrolnym oraz na starcie Rajdu Koszyc. Tym samym, mając w tej chwili przewagę 13 pkt przed Piotrem Krotoszyńskim Oponeo Motorsport z Marcinem Gagackim na czele ma już pewny tytuł MISTRZA POLSKI w klasie N3 niezależnie od wyniku Rajdu Koszyc!

Marcin Gagacki Mistrzem Polski w klasie N3Marcin Gagacki ze swoim pilotem Marcinem Bilskim.

To ogromny sukces drużyny Oponeo Motorsport, bardzo cieszymy się wraz z duetem Marcin Gagacki/Marcin Bilski! Gratulujemy zwycięzcom! Na sukces pracował konsekwentnie przez cały rok cały zespół Oponeo Motorsport!

"Cieszę się jak dziecko, cały sezon razem z zespołem mocno pracowaliśmy na ten sukces" - mówi Marcin Gagacki. "Wiele godzin spędziliśmy w warsztacie przed każdym rajdem aby auto było perfekcyjnie przygotowane. Wszyscy pracownicy w moim warsztacie AUTO-MAG mają wkład w ten sukces, dodatkowo mechanicy podczas rajdów Mateusz, Kamil, Maciej oraz z Olsztyna, Mateusz "Alonzo", Kamil "Zieju", Radek włożyli wiele wysiłku i zaangażowania abym miał auto w pełni sprawne. Dzięki ich pracy mogłem skupić się przede wszystkim na walce na odcinkach specjalnych. WIELKIE DZIĘKI." - dodaje.

"Bardzo dziękuję mojemu pilotowi Marcinowi Bilskiemu, który dołączył w trakcie sezonu i doskonale mnie pilotował. Razem zdobyliśmy już drugi raz miejsce na podium (w 2003 roku po raz pierwszy). Największe podziękowania należą się dla sponsorów, którzy zaufali mi i wspierali cały sezon. Bez ich udziału również ciężko byłoby osiągnąć ten wynik." przyznaje Marcin. "WIELKIE DZIĘKI DLA DARKA TOPOLEWSKIEGO I ARKA KOCEMBY z OPONEO.pl, JACKA FIFIELSKIEGO z firmy Corimp oraz PIOTRA KASIBORSKIEGO z REMUS-POLSKA.pl. Podziękowania dla kolegów z klubu LKT Wyczół Gościeradz." - wyznaje tegoroczny Mistrz Polski w klasie N3.

Rajd KoszyceZałoga OPONEO MOTORSPORT na starcie Rajdu Koszyce.

Rajd Koszyce dopiero się zaczyna, a Marcin Gagacki ma świadomość, że już nic, absolutnie nic nie może zmienić faktu, że tytuł Mistrza Polski należy do jego zespołu. Jak to wpłynie na przebieg Rajdu? Czy Marcin odpuści już rywalizację? Czy wystartuje w ogóle? Zapytaliśmy o to Gacka.

"W rajdzie oczywiście startujemy, jeździmy na rajdy, bo lubimy. Jutro będziemy walczyć o zwycięstwo w klasie N3 w RSMP oraz w klasie 8 w Mistrzostwach Słowacji. Rajd ten będziemy mogli traktować jako dobry trening oraz przetarcie szlaków przed przyszłym sezonem." - powiedział Marcin.

Gratulujemy sportowej postawy Marcinowi i z ogromną uwagą będziemy obserwować przebieg Rajdu Koszyc. Śledźcie nas na bieżąco!

 

hd-wideo

See video