Partnerzy teamu


Sponsorzy

Oponeo.pl - Największy polski sklep internetowy z oponami i portal tematyczny o oponach. Spółka jest także obecna na rynkach niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

felgi.pl - Sklep oferujący największy wybór felg w Internecie. Jest serwisem partnerskim Oponeo.pl.

MAHA Polska Sp z o.o. – Polski oddział firmy oferującej sprzęt diagnostyczny dla warsztatów samochodowych i stacji kontroli pojazdów.

Auto-Mag Serwis - Serwis zajmujący się naprawą samochodów i wymianą opon. Jest także bazą Marcina Gagackiego.

Atelbud - bydgoska firma działająca od 1995 roku, jej głównym obszarem działalności jest projektowanie i wykonywanie sieci elektroenergetycznych.

VOLCANO – importer i dystrybutor odzieży młodzieżowej i sportowej.

Patronat

TVP Bydgoszczośrodek regionalny Telewizji Polskiej S.A. obejmujący zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie. Jego główna siedziba mieści się w Bydgoszczy.

Radio PiK - regionalna rozgłośnia Polskiego Radia z siedzibą w Bydgoszczy. Swoim zasięgiem obejmuje cały teren województwa kujawsko-pomorskiego oraz przygraniczne tereny sąsiednich województw.

Bydgoszcz - od sezonu 2015 partnerem naszego zespołu jest Miasto Bydgoszcz - stolica województwa kujawsko-pomorskiego.

AutoCentrum.pl - motoryzacyjny portal internetowy stworzony w oparciu o ideę "użytkownicy dla użytkowników". Od początku swojego istnienia, czyli od 2000 roku realizuje strategie wiodącego internetowego medium motoryzacyjnego. W 2014 roku portal odwiedziło ponad 21,1 mln unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali prawie 279 mln odsłon.

Partnerzy

rotopino.pl - Internetowy sklep z narzędziami. Firma wyposażyła serwisowy samochód VW Crafter. Jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

remus-polska.pl - Polski oddział austriackiej firmy produkującej i sprzedającej tłumiki samochodowe i motocyklowe.

Akademia Sportowej Jazdy Porsche Cykliczna impreza organizowana przez Automobilklub Wielkopolski i Porsche Club Polska. Jest to zlot właścicieli samochodów marki Porsche – doskonała okazja do rywalizacji z innymi miłośnikami tych kultowych aut.

Tor Poznań Track Day Cykl imprez skierowanych do wszystkich zainteresowanych ściganiem na torze wyścigowym. Umożliwia naukę od podstaw lub doskonalenie umiejętności szybkiej jazdy. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

4motorsport.pl - Akcesoria do sportów motorowych.

Mitsubishi Moto-Champ – autoryzowany dealer samochodów marki Mitsubishi w Bydgoszczy.

Corimp - przedsiębiorstwo usług komunalnych. Zajmuje się gospodarką odpadami i oczyszczaniem ulic, placów i parkingów. Firma za priorytet stawia sobie działanie w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju.