Strona główna » Rajd Arłamów przed nami - Gacek walczy o życiówkę

Rajd Arłamów przed nami - Gacek walczy o życiówkę


W dniach 12.11-14.11 zostanie rozegrana ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, czyli Rajd Arłamów. Nie zabrkanie na niej zawodników Oponeo Motorsport - Marcina Gagackiego i Marcina Bilskiego (Mitsubishi Lancer EVO IX).

Marcin Gagacki walczy o najlepszy wynik mistrzostw w swojej karierze. Obecnie w klasyfikacji generalnej zajmuje 7. miejsce (nigdy nie był wyżej) i liczy na jak najlepszy wynik także w tym rajdzie i ostatecznie w całym sezonie. W grupie Open N także będzie ciekawie. Gacek zajmuje 3. miejsce, ale do drugiej pozycji traci tylko punkt. Pierwsze miejsce jest niestety poza zasięgiem - zajmuje je Bryan Bouffier - były rajdowy Mistrz Francji i trzykrotny Mistrz Polski, który zajmował już miejsce w czołówce rajdów WRC (np. stał na podium Rajdu Monte Carlo 2014). Walka w Rajdzie Arłamów zapowiada się niezwykle interesująco.

Warto również wspomnieć, że klub Oponeo Motorsport zajmuje aktualnie w klasyfikacji drużynowej 4. miejsce. Jest to zasługa nie tylko Gacka, ale też Wiktora Mączyńskiego (2. miejsce w klasie 4N) i Dariusza Topolewskiego (debiutującego w dobrym stylu w RSMP).

rajd arlamow 2015 logo

hd-wideo

See video