Strona główna » Świetny wynik klubu Oponeo w IV rundzie RSMT Mini-Max 2015

Świetny wynik klubu Oponeo w IV rundzie RSMT Mini-Max 2015


W minioną niedzielę w Toruniu została rozegrana IV runda RSMT Mini-Max. Dla naszych zawodników była to bardzo dobra okazja do treningu i zmierzenia się z innymi rajdowcami z regionu i nie tylko. Doskonały wynik wykręcił Marcin Gagacki, który zajął 1. miejsce w generalce i klasie 4. W tej samej klasie 3. miejsce zajął Dariusz Topolewski. Obaj zawodnicy jechali Mitsubishi Lancerem, którym Darek regularnie startuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. "Misiek" Gacka jest obecnie przygotowywany do Rajdu Arłamów, więc skorzystał on z uprzejmości klubowego kolegi i wystartował jego autem. Bardzo dobry wynik odnotował też Arkadiusz Kocemba, który postanowił przesiąść się do BMW. W klasie E36 zajął 3. miejsce. Nasz klub w IV rundzie Mini-Maxa reprezentowali także Oskar Lubieński, Wojciech Topolewski i Robert Jarczyński.

iv runda rsmt mini-max 2015

hd-wideo

See video