Strona główna » VI runda Folkrace Oponeo Cup i V runda Rallycross Cup - wyniki

VI runda Folkrace Oponeo Cup i V runda Rallycross Cup - wyniki


Wczorajszy dzień przyniósł kolejną rundę cyklu Folkrace Oponeo Cup. Na toruńskim przy ulicy Bielańskiej torze dopisała frekwencja, a rywalizacja była bardzo zacięta. Nie obyło się bez pojedynków zderzak w zderzak, które często kończyły się uszkodzeniami karoserii i lądowaniami poza torem. Nikt nie odpuszczał, ale jak co rundę rywalizacja przebiegała w koleżeńskiej atmosferze.

vi runda folkrace oponeo cup
fot. Marcin Brzemiński.

Wyniki w poszczególnych klasach

W finałowym biegu w klasie OPEN najlepszy był Grzegorz Łazarewicz (Honda Civic). Drugie miejsce zajął Kamil Urbaczewski (BMW E36), a na trzecim zawody ukończył reprezentant naszego klub Arkadiusz Kocemba (Opel Astra GSI). Nasi zawodnicy bardzo dobrze radzili sobie też w klasie BMW E36. Trzecie miejsce zajął Dariusz Topolewski. Za nim uplasował się Marcin Gagacki, a 5. miejsce w finale przypadło Wojciechowi Topolewskiemu. Zwycięstwo w tej klasie odniósł Łukasz Sawicki, a drugie miejsce zajął Przemysław Wójcicki. Jeśli chodzi o Seicento Cup, to zwycięstwo odniósł Marcin Bilski z Oponeo Motorsport. Na drugiej pozycji finiszował Adrian Meller, a trzecie miejsce zajął Mateusz Siłakowski. Szczegółowe wyniki znajdziesz tutaj.

Wyniki zbiorcze Folkrace po 6 rundach.

Wyniki Rallycross Cup

Razem z VI rundą Folkrace Oponeo Cup została zorganizowana V runda cyklu Rallycross Cup. Zawodnicy ścigali się w trzech klasach: SuperCars, SeicentoCup i SuperNationals. Wyniki rywalizacji w tych zawodach możesz znaleźć pod tym linkiem.

Zobacz film z zawodów:

hd-wideo

See video