Oponeo w sportach


bio-gagacki-foto

Powstanie OPONEO Motorsport to konsekwencja działań podjętych jeszcze jesienią 2010 roku. Wtedy to, wraz z kierowcą rajdowym Marcinem Gagackim, OPONEO.PL zorganizowało na bydgoskim Kartodromie cykl 4 bezpłatnych szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy. Wszystkie imprezy cieszyły się dużą frekwencją i zainteresowaniem.

Sukces pierwszej edycji „Bezpiecznej Jazdy z OPONEO” ujawnił potencjał takich przedsięwzięć i zachęcił OPONEO.PL do poszerzenia działań w zakresie propagowania zasad bezpiecznej jazdy.

Zaangażowanie w sporty motoryzacyjne wydało się naturalną drogą rozwoju dla lidera sprzedaży opon przez Internet. Po nawiązaniu ścisłej współpracy z utytułowanym bydgoskim kierowcą rajdowym Marcinem Gagackim, powołano do życia OPONEO Motorsport.

Nie sposób bagatelizować znaczenia opon dla bezpieczeństwa na drogach, jednak to przede wszystkim umiejętności kierowcy zapewniają bezpieczną jazdę.Dlatego, OPONEO Motorsport, poza uczestnictwem w regularnym sezonie rajdowym, deklaruje aktywny udział w kolejnych odsłonach Bezpiecznej Jazdy z Oponeo. Misja szerzenia zasad bezpiecznej jazdy, dzięki OPONEO Motorsport nabiera zupełnie nowego znaczenia.