Aktualności o Oponeo Motorsport


3. Rajd Nadwiślański - zapowiedź

Zbliża się 6. Runda Samochodowych Mistrzostw Polski. Już w piątek 18 września rozpocznie się Rajd Nadwiślański, podczas którego zaprezentują się 2 załogi Oponeo Motorsport.

Na starcie pojawią się: Marcin Gagacki/Marcin Bilski (Mitsubishi Lancer Evo IX RS, klasa Open N),  Wiktor Mączkowski/Sławomir Kołodziej (Honda Civic Type-R, klasa 4N). Niestety z powodu choroby nie wystartuje załoga Dariusz Topolewski/Adam Jaros. 


V i VI runda Rallycross Cup w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się końcówka sezonu Rallycross Cup 2015. Dwie ostatnie rundy zawodów (V i VI) odbędą się na torze w Toruniu. 

Zawody rangi Pucharu Polski mogą się odbyć dzięki organizatorowi - klubowi Oponeo Motorsport. Warto wspomnieć, że zawody Rallycross Cup odbędą się razem z planowanymi od początku roku zawodami Folkrace OPONEO Cup.

V runda RCC odbędzie się 27 września 2015 r. 

VI runda RCC odbędzie się 11 października 2015 r. 

Od 7 września 2015 r. trwają zapisy na zawody przez system INSIDE PZM. 


61. Rajd Wisły - relacja

Już po 61. Rajdzie Wisły. Dla załóg Oponeo Motorsport rajd był tylko w połowie udany. Niestety załoga Gagacki/Bilski zakończyła zmagania na 7 odcinku specjalnym, ekipa Mączkowski/Kołodziej zajęła 2. miejsce w klasie 4N. 


61. Rajd Wisły z Gackiem i Mączkowskim

Już 4 września rozpoczyna się rywalizacja w ramach 61. Rajdu Wisły. W tym roku na odcinkach specjalnych rajdu kibice będą mogli zobaczyć dwie załogi Oponeo Motorsport - Marcin Gagacki/Marcin Bilski oraz Wiktor Mączkowski/Krzysztof Kołodziej. 

Tegoroczny Rajd Wisły będzie 5 Rundą LOTOS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizatorem imprezy jest Automobilklub Śląski. Impreza potrwa do 5 września. 


V runda Folkrace Oponeo Cup 2015 - wyniki

V runda Folkrace Oponeo Cup 2015 odbyła się w ostatni wakacyjny weekend. Jak zwykle na ulicy Bielańskiej 66 w Toruniu kierowcy rywalizowali w 4 klasach: BMW E36, Seicento Cup, Open. Pojawiło się też dwóch kierowców w klasie 126P i jeden w klasie Open AWD. Zawodnicy rywalizowali przy typowo letnich warunkach atmosferycznych - w słońcu i w wysokiej temperaturze. 

Najlepiej poradzili sobie..

Klasa BMW E36

Trzecią pozycję w tej klasie zajął Marcin Gagacki (Oponeo Motorsport), drugą Dawid Struensee (AK Bydgoski), najlepszy był Łukasz Sawicki (AK Bydgoski). 


V runda Folkrace Oponeo Cup 2015 przed nami!

Po wakacyjnej przerwie wraca cykl Folkrace Oponeo Cup. Przed nami V runda zawodów, która obędzie się w niedzielę 30 sierpnia na Torze OPONEO Moto-park w Toruniu przy ul. Bielańskiej 66. Wszyscy zawodnicy stęsknili się już za pełną mocnych wrażeń rywalizacją i będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Kibicom, dla których wstęp na zawody jest bezpłatny, zapewni to doskonałą rozrywkę. Serdczenie zapraszamy do kibicowania!


Rajd Rzeszowski 2015 - pech nie odpuszczał

Za nami Rajd Rzeszowski (4. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2015). Dla zespołu Oponeo Motorsport nie były to zbyt udane zawody.


24. Rajd Rzeszowski - zapowiedź

Po krótkiej lipcowej przerwie wracają Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 2015. Tym razem czekają nas zmagania w Rajdzie Rzeszowskim.  W 4. rundzie krajowego czempionatu wystartują 3 załogi OPONEO MOTORSPORT: Marcin Gagacki/Marcin Bilski (Mitsubishi Lancer EVO IX klasa Open N), Dariusz Topolewski/Adam Jaros (Mitsubishi Lancer EVO IX, także Open N) i Wiktor Mączkowski/Sławomir Kołodziej (Honda Civic Type-R, klasa 4N). Warto wiedzieć, że załoga Mączkowski/Kołodziej będzie również klasyfikowana w rozgrywanej jednocześnie 5.


Przygody Oponeo Motorsport na 11. Rajdzie Kaszub

Wczoraj dobiegł końca 11. Rajd Kaszub, który po 3 latach wrócił do harmonogramu RSMP. Dla Gacka i Bilucha koniec zmagań nastąpił już podczas 3 odcinka (awaria silnika). Topolewski i Jaros też zakończyli go szybciej (OS 6) przez urwane lewe przednie koło. Tylko załoga Mączkowski/Lipiński zakończyła rajd. I to na 1. miejscu w klasie 4N!


11. Rajd Kaszub GBC - zapowiedź 3. rundy RSMP

Wielkimi krokami zbliża się kolejna tegoroczna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzowstw Polski, czyli 11. Rajd Kaszub (Gdańsk Baltic Cup). Nasz zespół tym razem wystawił do rywalizacji 3 załogi. Pierwsza z nich to oficjalni reprezentanci Bydgoszczy Marcin Gagacki/Marcin Bilski w Mitsubishi Lancerze EVO IX RS. Gacek i Biluch po dwóch rundach zajmują 1. miejsce w klasyfikacji klasy Open N i 6. w generalce. Celem naszego zespołu jest oczywiście szybka i widowiskowa jazda oraz utrzymanie tych doskonałych pozycji.


hd-wideo

See video