Aktualności o Oponeo Motorsport


Marcin Gagacki wraca do RSMP!

Po roku przerwy barwy zespołu Oponeo Motorsport ponownie pojawią na krajowych oesach. Do cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wraca załoga Gagacki/Bilski w Mitsubishi Lancerze EVO IX. Naszych zawodników będziemy dopingować już 24-26 kwietnia podczas Rajdu Świdnickiego-Krause. Gacek i Biluch będą rywalizować w klasie Open N.


Zapowiedź II rundy FOLKRACE OPONEO CUP 2015

Serdecznie zapraszamy kibiców sportów motorowych w niedzielę (19 kwietnia) do Torunia. Zostanie tam rozegrana II runda cyklu zawodów rallycrossowych Folkrace Oponeo Cup. Zawody odbędą się na torze Moto-park przy ul. Bielańskiej 66.


II runda RSMT Mini-Max 2015 - Oponeo Motorsport z gościem w składzie

Wczoraj, 12 kwietnia została rozegrana II runda tegorocznego cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia. Barwy naszego zespołu tym razem gościnnie reprezentował Zachar Zawadzki z AutoCentrum.pl. Za kierownicą Opla Astry pokazał on duże umiejętności zajmując 11. miejsce w generalce na 31 sklasyfikowanych zawodników. W klasie 3 zajął 6. pozycję na 11 uczestników.

Szczegółowe wyniki możesz zobaczyć na stronie organizatora - Automobilklubu Toruńskiego.


I runda Folkrace Oponeo Cup 2015 już za nami

W niedzielę, 22 marca rozegrana została I runda tegorocznej edycji Folkrace Oponeo Cup. Zawodnicy ścigali się ze sobą w prawdziwie wiosennej aurze i przy gorącym dopingu kibiców. Na torze przy ulicy Bielańskiej w Toruniu widzieliśmy w akcji głównie samochody marki BMW i Fiaty Seicento, ale nie były to jedyne auta wystawione do rywalizacji. Frekwencja dopisała zarówno ze strony startujących, jak i widzów. Byliśmy świadkami prawdziwego święta motorsportu. Cykl Folkrace jest doskonałym dowodem, że niezwykle efektowna dyscyplina, jaką jest rallycross, przeżywa w Polsce prawdziwe odrodzenie.


Folkrace Oponeo Cup 2015 czas zacząć!

W najbliższą niedzielę (22 marca) rusza tegoroczna edycja Folkrace Oponeo Cup 2015. Po sukcesie w zeszłym roku organizatorzy mają apetyt na jeszcze więcej i przygotowali nowe atrakcje.


I runda RSMT „Mini-Max” 2015 – Oponeo Motorsport udanie zaczęło sezon!

Po odpowiednim przygotowaniu toru Poligon nasz zespół mógł stanąć do rywalizacji w sezonie 2015. „Mini-Max” to bardzo ciekawa opcja dla każdego zawodnika, który nie dysponuje dużym budżetem i doświadczeniem, a chce sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z innymi kierowcami. Od lat impreza jest organizowana z inicjatywy Automobilklubu Toruńskiego przy udziale innych partnerów i sponsorów. I runda tegorocznego „Mini-Maxa” została rozegrana pod szyldem firmy OPONEO, jako Oponeo Rally Cup 2015.


Przygotowania do RSMT "Mini-Max" i Oponeo Folkrace Cup idą pełną parą!

Przed nami I runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia Mini-Max. Współorganizatorem imprezy został zespół Oponeo Motorsport, a związani z nim zawodnicy tradycyjnie już pojawią się na toruńskim torze Poligon. Kierowcy będą ścigać się już w najbliższą niedzielę, 1 marca!


Folkrace Oponeo Cup 2015 z nową klasą Seicento Cup!

Pierwsza tegoroczna runda Folkrace Oponeo Cup zbliża się wielkimi krokami. Tak jak w sezonie 2014 zawody będą rozgrywane na torze przy ulicy Bielańskiej w Toruniu. Organizatorzy pracują w pocie czoła, aby jak najlepiej przygotować obiekt i dopiąć wszystkie przygotowania na ostatni guzik.


V runda Mini-Max i podsumowanie sezonu 2014 dla Oponeo Motorsport

Sezon startów naszego zespołu został definitywnie zakończony. Oponeo Motorsport po raz ostatni na rajdowych trasach pojawiło się w Toruniu podczas finałowej rundy Mini-Maxa. Tym razem na toruńskim torze „Poligon” pojawiły się między innymi dwa Mitsubishi Lancery naszego teamu należące do Marcina Gagackiego i Dariusza Topolewskiego. Okazję do debiutu miał również nowy członek temu – Krzysztof Tyma.


Oponeo Motorsport zakończy sezon w Toruniu

Start w Rajdzie Barbórka miał być naszym ostatnim w tym sezonie. Z inicjatywy kapitana Marcina Gagackiego samochody OPONEO MOTORSPORT na rajdowych trasach zobaczymy w tym roku jeszcze raz. Biało-zielono-niebieskie barwy kibice będą mogli podziwiać już jutro (13 grudnia) podczas finałowej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia Mini-Max. W akcji zaprezentują się dwa Mitsubishi Lancery EVO IX należące do Gacka i Dariusza Topolewskiego oraz kilka innych aut związanych z naszą drużyną.


hd-wideo

See video