Aktualności o Oponeo Motorsport


IV runda Folkrace Oponeo Cup 2015 - wyniki

Pierwszy weekend czerwca przyniósł IV rundę Folkrace Oponeo Cup 2015. Na torze przy ulicy Bielańskiej w Toruniu zawodnicy rywalizowali o laury w ramach 4 klas: Open, Open AWD, Seicento Cup i BMW E36. Opady deszczu sprawiły, że tor był mokry i wymagał od zawodników jeszcze większej koncentracji, a i tak nie obyło się bez kilku efektownych „bączków”.


Folkrace Oponeo Cup 2015 - zapowiedź 4. rundy

Przed nami kolejna, 4. już runda Folkrace Oponeo Cup 2015. Jeśli nie macie planów na długi weekend, jest to idealna okazja do ciekawego spędzenia niedzieli. Zawody odbędą się tradycyjnie na torze Oponeo MotoPark przy ulicy Bielańskiej w Toruniu. Warto wiedzieć, że na toruńskim torze tym razem będziemy mogli podziwiać za kierownicą młodego żużlowca Polonii Bydgoszcz - Szymona Woźniaka. Ten utalentowany zawodnik postanowił spróbować swoich sił w rallycrossie. Jak wypadnie? O tym przekonamy się już niedługo. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!


12. Rajd Gdańsk - cenne doświadczenie na szutrach

Za nami 12. Rajd Gdańsk Castrol – Inter Cars 2016. Barwy zespołu Oponeo Motorsport w tej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski reprezentowała załoga Dariusz Topolewski/Adam Jaros w Mitsubishi Lancerze EVO IX. Zobacz jak im poszło.


Rajd Karkonoski 2015 - relacja

Marcin Gagacki i Marcin Bilski (Mitsubishi Lancer EVO IX) zajęli 9. miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Karkonoskiego. W grupie Open N uplasowali się na 2. pozycji za załogą Bouffier/De La Haye (Ford Fiesta).


30. Rajd Karkonoski - Gacek powalczy o powtórkę ze Świdnicy

Przed nami II runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, czyli 30. Rajd Karkonoski. Od 15 do 17 maja w Karkonoszach będziemy mogli podziwiać dwie załogi Oponeo Motorsport. Marcin Gagacki z Marcinem Bilskim (Mitsubishi Lancer EVO IX) będą walczyć o powtórzenie życiowego sukcesu z Rajdu Świdnickiego-Krause (4. miejsce w generalce).


III runda Folkrace Oponeo Cup 2015 - wyniki

Wczoraj odbyła się III runda rallycrossowego cyklu Folkrace Oponeo Vup 2015. Pomimo kapryśnej pogody rywalizacja stała na wysokim poziomie. Żaden z zawodników nie odpuszczał i do końca mogliśmy obserwować doskonałe ściganie na torze Oponeo MotoPark w Toruniu.

Zawodnicy tradycyjnie już rywalizowali w ramach czterech klas: Seicento Cup, BMW E36, Open AWD i Open.

W Seicento Cup podium biegu finałowego padło łupem Krzysztofa Mencela, Mateusza Siłakowskiego i Tomasza Strozika.


III runda Folkrace Oponeo Cup 2015 - zapowiedź

Przed nami III runda cyklu zawodów rallycrossowych Folkrace Oponeo Cup (niedziela, 10 maja). Tradycyjnie już odbędzie się ona na torze OPONEO Motopark w Toruniu przy ul. Bielańskiej 66. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych do przyjścia na tor i kibicowania zawodnikom. Warto wiedzieć, że regulamin cyklu Folkrace jest oparty na zasadach z Mistrzostw Świata. Gwarantujemy rywalizację na najwyższym poziomie i niezapomniane emocje!


Rajd Świdnicki 2015 - filmy

Zapraszamy do zapoznania się z filmami prezentującymi jazdę załóg Gagacki/Bilski i Topolewski/Biesek w Rajdzie Świdnickim 2015. Filmy znajdują się na kanale YouTube zespołu Oponeo Motorsport. Przy okazji gorąco zachęcamy do subskrypcji kanału. Poczuj magię motorsportu nie wstając z fotela. Zobacz jak w rajdach radzą sobie zawodnicy naszego teamu!


Życiowy wynik Gacka w Rajdzie Świdnickim-Krause 2015!

Marcin Gagacki z przytupem wrócił do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Po rocznej przerwie załoga Oponeo Motorsport ponownie pojawiła się na krajowych odcinkach specjalnych i od razu wyjeździła rewelacyjną pozycję. Gacek i Biluch w Rajdzie Świdnickim-Krause 2015 zajęli 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i 1. pozycję w klasie Open N. Jest to najlepszy wynik w dotychczasowej historii startów naszego zespołu w RSMP. Wcześniejszym rekordem było 5. miejsce w Rajdzie Karkonoskim zdobyte przed trzema laty.


II runda FOLKRACE OPONEO CUP 2015 - wyniki

Za nami II runda zawodów rallycrossowych Folkrace Oponeo Cup 2015. Na toruńskim torze MotoPark ponownie dopisała frekwencja i mogliśmy obserwować rywalizację na wysokim poziomie.


hd-wideo

See video