Aktualności o Oponeo Motorsport


Oponeo Motorsport odnosi wielki sukces w RSMP

Właśnie rozpoczyna się ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajd Koszyce. Już jest pewne, że Marcin Gagacki z zespołu Oponeo Motorsport będzie mistrzem Polski w klasie N3. Gratulujemy!

Tomasz Ratajczyk, główny rywal Gacka, nie pojawił się na badaniu kontrolnym ani na starcie honorowym Rajdu Koszyc. Oznacza to, że już nic nie odbierze naszemu zespołowi mistrzowskiego tytułu w klasie N3, ponieważ kolejny zawodnik, Piotr Krotoszyński traci do Marcina Gagackiego aż 13 punktów.


Udany występ na 52. Rajdzie Barbórka

…I po Barbórce. Zakończenie sezonu rajdowego na Barbórce jak zwykle nie zawiodło kibiców oczekujących sportowego show. Duży udział w tym widowisku miała załoga Oponeo Motorsport, czyli Mistrzów Polski grupy N – Marcina Gagackiego i Marcina Bilskiego (13. miejsce w klasyfikacji generalnej).


Wasze wsparcie dla załogi Oponeo Motorsport

Pod koniec listopada na swoim facebookowym profilu Marcin Gagacki rozpoczął akcję, w której chętni kibice i firmy mogły wesprzeć załogę Oponeo Motorsport w starcie w 52. Rajdzie Barbórka. Wszyscy, którzy zdecydowali się wziąć udział w akcji znaleźli się na aucie Mitsubishi Lancer EVO IX RS kierowanym przez Marcina Gagackiego i pilotowanym przez Marcina Bilskiego podczas 52. Rajdu Barbórka, który jest podsumowaniem sezonu rajdowego w Polsce. 


52. Rajd Barbórka rusza już jutro!

5 i 6 grudnia to ważne daty w tegorocznym kalendarzu. Właśnie w tych dniach w Warszawie odbywa się kolejna (już 52. edycja) legendarnego Rajdu Barbórka. Nie mogło zabraknąć w niej również dużej ekipy Oponeo Motorsport.

Już jutro z trasą 52. Rajdu Barbórka zapoznawać się będą załogi Marcin Gagacki/Marcin Bilski (Mitsubishi Lancer EVO IX RS), Dariusz Topolewski/Filip Biesek (Mitsubishi Lancer EVO IX RS), Arkadiusz Kocemba/Seweryn Rutkowski w Oplu Astrze GSI. W barwach Oponeo Motorsport pojawi się też załoga Oskar Lubieński/Adam Jaros w samochodzie Honda Civic Type-R.


Zostań częścią zespołu Oponeo Motorsport!

Kapitan naszego zespołu Marcin Gagacki zorganizował akcję dla kibiców i potencjalnych sponsorów. Każdy może wykupić reklamę na Mitsubishi Lancerze EVO IX podczas nadchodzącego Rajdu Barbórka. Tym samochodem Gacek w 2013 roku zdobył Mistrzostwo Polski w grupie N. Akcja związana jest z powrotem naszej załogi na krajowe oesy.


Mocna obsada Rajdu Barbórka 2014

Obsada tegorocznego Rajdu Barbórka prezentuje się bardzo solidnie. Zespół Oponeo Motorsport wystawi w zawodach aż 4 ekipy! Mitsubishi Lancerem EVO IX pojedzie wracająca na krajowe oesy załoga Marcin Gagacki/Marcin Bilski. Zachęceni zeszłorocznym startem pojawią się też Dariusz Topolewski z Filipem Bieskiem (za kierownicą Lancera EVO IX). Oplem Astra GSI na warszawskich odcinkach będzie wojował Arkadiusz Kocemba z pilotem Sewerynem Rutkowskim. W barwach Oponeo Motorsport od dłuższego czasu jeżdżą również Oskar Lubieński i Adam Jaros.


Listopadowy Mini-Max i Rajd Niepodległości - relacja

W minioną niedzielę (9 listopada) na toruńskim torze „Poligon” odbyła się IV runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia „Mini-Max” 2014. Cyklicznie rozgrywane zostały tym razem połączone z Rajdem Niepodległości. Organizatorzy postanowili uczcić w ten sposób święto odzyskania wolności przez Polskę.


Folkrace Oponeo Cup – finał sezonu 2014

Tegoroczny cykl Folkrace dobiegł końca. Marcin Gagacki – jeden z organizatorów i zawodników imprezy podsumowuje sezon i opowiada o rosnącej popularności rallycrossu w Polsce. 

W niedzielę 26 października zakończył się tegoroczny sezon Folkrace Oponeo Cup. Jak wyglądała rywalizacja na przestrzeni całego sezonu i czy impreza przyczyniła się do popularyzacji rallycrosssu w Polsce? Tego wszystkiego dowiesz się z relacji jednego z organizatorów i zawodników – Marcina Gagackiego. 


Finał Folkrace Oponeo Cup 2014 - zapowiedź

Tegoroczna edycja cyklu Folkrace OPONEO CUP organizowanego przez zawodników zespołu OPONEO MOTORSPORT dobiega końca. Bezpośrednio organizacją tego wydarzenia zajmują się Marcin Gagacki i Marcin Bilski wspierani przez Oponeo.pl S.A. W najbliższą niedzielę (26.10) zostanie rozegrana jego ostatnia runda. Tradycyjnie zawody odbędą się na torze przy ulicy Bielańskiej w Toruniu. Zawody z cyklu Folkrace to jednak nie jedyna rywalizacja, jakiej będziemy świadkami. Oprócz tego zawodnicy będą ścigać się w finałowej, VII rundzie Rallycross Cup i Szayo Cup.


Szkolenie z Gackiem

27 września Marcin Gagacki razem z firmą Bridgestone i Komendą Miejską Policji organizuje warsztaty szkoły jazdy dla kobiet w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.


hd-wideo

See video