Relacja z 27. Rajdu Karkonoskiego

Aktualności

Rajd Karkonoski 2012 - świetny początek Gacka i Bilucha!

Bardzo dobrze rozpoczął się tegoroczny Rajd Karkonoski dla załogi Oponeo Motorsport, czyli Marcina Gagackiego i Marcina Bilskiego (Mitsubishi Lancer EVO IX RS)! Nasza załoga po 4 odcinkach specjalnych zajmuje rewelacyjne 8. miejsce w klasyfikacji generalnej!

Teraz na naszych zawodników czekają OS 5-9. Zobaczcie jakie => trasa Rajdu Karkonoskiego.

Trzymamy kciuki, żeby dalej jechali tak świetnie jak dotychczas! Śledźcie nas na bieżąco! 

Rajd Karkonoski 2012 - załoga Oponeo Motorsport utrzymuje tempo!

Nasza załoga startująca w Rajdzie Karkonoskim utrzymuje doskonałe tempo, które narzuciła od samego początku rywalizacji. Wczorajszy dzień Marcin Gagacki i Marcin Bilski ukończyli na 7. miejscu w generalce i 3. miejscu w grupie N. Na OS-8 w Jeleniej Górze Gacek i Biluch zdobyli doskonałe 5. miejsce!

Dzisiaj, po 11. odcinku awansowali na 6. miejsce w generalce! Jak dotąd jest to życiowy wynik naszego kierowcy!

Rajd Karkonoski 2012 – lista zgłoszeń

W piątek, 1 czerwca rozpoczyna się 27. Rajd Karkonoski. Wystartuje w nim załoga Oponeo Motorsport Marcin Gagacki / Marcin Bilski. Nasi zawodnicy po raz drugi pojadą w RSMP Mitsubishi Lancerem EVO IX RS. Po dobrym 14. miejscu w Rajdzie Świdnickim-Krause nasz team ma apetyt na jeszcze wyższe pozycje. Będzie ku temu dobra okazja, bo przecież z tygodnia na tydzień Gacek coraz lepiej czuje nowe auto, a jak sam podkreśla jeszcze nie wyciągnął z niego 100% możliwości.

Rajd Karkonoski 2012 – relacja

Marcin Gagacki i Marcin Bilski świetnie pojechali w 27. Rajdzie Karkonoskim. Zawodnicy zespołu Oponeo Motorsport zajęli w tej imprezie rewelacyjne 5. miejsce! To najlepszy rezultat w ich karierze!

Przed Gackiem i Biluchem znaleźli się tylko tacy kierowcy, jak Kajetan Kajetanowicz, Wojciech Chuchała, Łukasz Habaj czy Maciej Rzeźnik.

Rajd Karkonoski 2012 – trasa

Rajd Karkonoski to impreza pełna sportowych emocji, która toczona jest w przepięknej scenerii. Przedstawiamy opis trasy tegorocznej edycji. Już w najbliższy weekend (1-3 czerwca) rywalizować będzie tam załoga Oponeo Motorsport Marcin Gagacki / Marcin Bilski w samochodzie Mitsubishi Lancer EVO IX RS.